Job Derksen verlaat BWO
Beste leden,
Zoals jullie wellicht al hebben vernomen gaat Job Derksen(speler van BWO 1) ons aan het einde van het seizoen verlaten.
Hij heeft een prachtige kans gegrepen om bij HSC ’21 in Haaksbergen in de 3e divisie te gaan voetballen. Een prachtige kans voor deze jonge talentvolle speler.
Job is al 3 jaar een vaste waarde in BWO 1 en we zullen zijn voetbal- en trainerskwaliteiten bij BWO gaan missen.
Hieronder een stukje wat door Job zelf aan ons verstuurd is om op de website te plaatsen:
Ik ben op 6 jarige leeftijd bij BWO begonnen met voetballen. Van F11, F6, F1, E3, E1, D1, C1, B1, A1 naar het eerste team.
Ik ben meerdere keren met mijn team kampioen geworden en gepromoveerd. Ik vergeet nooit meer het kampioenschap in de E1. We werden kampioen in de hoofdklasse met zeer sterke tegenstanders.
In de D speelden we in de topklasse. Spelen tegen veel BVO’s als FC Twente, FC Zwolle, De Graafschap etc. is een mooie en bijzondere ervaring.
Ook in de A en B jeugd zijn we meerdere keren gepromoveerd. Dit ging door in het 1e team. Kampioen in de vierde klasse, derde klasse en bovenaan in de tweede klasse meedraaien is ook een bijzondere tijd geweest.
Ook ben ik ongeveer 6 jaar trainer geweest van verschillende jeugdteams.
BWO zit in mijn hart en dat zal ook nooit verdwijnen.
De vrijwilligers van BWO, mijn teamleden en trainers in alle jaren en de vaste supporters wil ik vooral bedanken. De vrijwilligers omdat ik daar veel respect voor heb en een club niet zonder kan. De vaste supporters omdat ik het daar ook voor gedaan heb.
Nu mag ik een nieuw avontuur aangaan waar ik erg veel zin aan heb. HSC 21 is een stapje hoger en ik wil graag kijken waar mijn plafond ligt.
Nogmaals BWO ers: dank en ik zie jullie nog regelmatig.